Strona należy do dino.sklep.pl

Wózek Quinny Yezz

Typ wózka - Wózek spacerowy

Kup Quinny Yezz - Sklep Dino

Wózek Quinny Yezz

Opis

Yezz Bohaterski podróżnik


  • Lekki: Wykonany z niezwykle mocnego plastiku IXEF® o najwyższych parametrach użytkowych, Quinny Yezz to wózkowy mistrz wagi piórkowej: tylko 5 kg! Funkcja superszybkiego składania sprawia, że w razie potrzeby złożenie wózka zajmuje tylko chwilkę.

  • Łatwo się nosi na ramieniu: Niewątpliwą zaletą wózka Quinny Yezz jest fakt, że złożenie wózka i przewieszenie go przez ramię zajmuje tylko chwilkę, co sprawia, że wózek jest idealnym towarzyszem podróży.

  • Niezwykle kompaktowy po złożeniu: Wózek Quinny Yezz został wyposażony w superinnowacyjny i unikalny system składania 3D. Składanie i rozkładanie w mgnieniu oka, przestawienie się z pchania do noszenia i na odwrót zajmuje tylko chwilkę.

  • Komfortowe siedzenie hamakowe wózka Quinny Yezz sprawia, że dziecko może w nim robić, co tylko chce - usiąść wygodnie i się zrelaksować lub uciąć sobie drzemkę.

  • Ergonomiczna rączka: Rączka wózka Quinny Yezz jest odpowiednia dla rodziców o każdym wzroście, zapewniając komfort podczas spaceru.

  • Prowadzenie jednym palcem: Pchanie wózka Quinny Yezz to wielka przyjemność - dzięki innowacyjnym kółkom rolkowym zapewniającym bezproblemowe prowadzenie za każdym razem.

  • Materiał odporny na zabrudzenia: Rozlane jedzenie lub picie? Nie przejmuj się, siedzisko wózka Quinny Yezz odpycha wodę i nie przyjmuje brudu - wystarczy zetrzeć rozlany płyn.

  • Stoi bez oparcia po złożeniu: Kompaktowy i samodzielnie stojący wózek Quinny Yezz zajmuje bardzo mało miejsca podczas przechowywania.

  • Kieszeń na drobiazgi: Niezbędne przedmioty można spakować do kieszeni z tyłu wózka Quinny Yezz - pomieści ładunek do 2 kg.


Innowacyjna technologia i najlżejsze materiały. Dzięki nim miejskie labirynty stają się placem zabaw. Łatwy w obsłudze jest idealny do przemieszczania się po mieście i pokonywania krętych zaułków. Po złożeniu, dzięki specjalnemu paskowi, można zarzucić go na ramie, a jednocześnie mieć obie ręce wolne. Do rozłożenia wystarczy jeden ruch ręki. Śródmieście, metro, lotnisko: możesz iść wszędzie.

Wymiary

Wózek Quinny Yezz

Opcje

Wózek Quinny Yezz

Akcesoria


Torba podróżna

Osłona przeciwdeszczowa Yezz
 

Możliwości


Lekki

Łatwo się nosi na ramieniu

Niezwykle kompaktowy po złożeniu

Zalety


Komfortowe siedzenie hamakowe

rgonomiczna rączka

Prowadzenie jednym palcem

Materiał odporny na zabrudzenia

Stoi bez oparcia po złożeniu

Kieszeń na drobiazgi

W zestawie


Kieszeń na drobiazgi Yezz

Budka chroniąca przed słońcem Yezz
 

Tel: +48 695 062 261

Adres: Ul. Piotrkowska 91
90-423 Łódź